Używam opatentowanego grzejnika o mocy 2000 W. Tysiące klientów potwierdziło energooszczędność do 60%  i zwrot kosztów po roku. Urządzenie produkowanie ręcznie 3 razy szybciej ogrzewa pomieszczenie w porównaniu do innych konwekcyjnych dzięki radiatorowi      o powierzchni 4 metrów kwadratowych, który nagrzewa się do 180 stopni C. Temperatura           4 grzałek, które nie mają dostępu do powietrza wynosi 650 stopni C. Grzejnik posiada czujnik temperatury  na kablu o długości 7 metrów a nie w środku. Ciepłe powietrze jest “wyrzucane”    z prędkością 1,2 metra na sekundę. Dla mnie jako absolwenta Technikum Łączności w Gdańsku to genialne rozwiązania. Polecam mgr inż. środowiska Tomasz Dorniak. 

Zamówienia proszę kierować na zdrowy.dom.2021@wp.pl podając dane do faktury.      Cena brutto w kwietniu 2023 r. wynosi 3000 zł. Firma nie nadąża z produkcją, dlatego czas oczekiwania na grzejnik po opłaceniu faktury wynosi do 2 tygodni.

Zestaw “Bezpłatny prąd” w ramach projektu “Chata Dorniaka” polecamy do niezależnych energetycznie domów, kamperów, jachtów i mieszkań. W kwietniu 2023 r. trudno oszacować koszt zestawu, dlatego proszę kierować pytania na zdrowy.dom.2021@wp.pl