Farba termoizolacyjna – opatentowana powłoka

Farba zawierająca mikrosfery odbijające promieniowanie cieplne produkowana jest w kolorze białym lub wybranym z palety RAL przy zamówieniu 500 l. Produkt o grubości 1 mm stosuje się wewnątrz pomieszczeń oraz na budynkach murowanych i drewnianych. Koszt jest o 50 % niższy niż ocieplenie styropianem. Na położony styropian można także nałożyć farbę              i potraktować ją jako barwiony tynk zewnętrzny, czyli dodatkową termoizolację. Temperatura w kilkudziesięciu wykonanych budynkach wzrosła o 5 – 6 stopni Celsjusza przy dostarczaniu takiej samej ilości energii w zimie, podczas upałów w Arabii Saudyjskiej oraz Indiach  obniżyła się. Tam zaoszczędzono prąd na klimatyzacji. Powłoka posiada wszystkie atesty       i badania w Polsce i na UE. Inwestor otrzymuje certyfikat na produkt i powykonawczy. Akademia Górniczo – Hutnicza wyznaczyła współczynnik przewodzenia ciepła lambda 0,074 według 4 badań. Farba jest ciepła w dotyku nawet na mrozie, położona na tynku lub pod kafelkami w łazience na podłodze nie wymaga dodatkowej izolacji.

Litr farby waży 0,6 kg – powłoka jest lżejsza od wody. Litr przy grubości 1 mm pokrywa 1 m kwadratowy powierzchni. Farba sprzedawana jest w 20 litrowych pojemnikach z miejscem  na dolanie wody i barwnika w mieszalni. Nakładamy ją wałkiem lub natryskowo. Posiadamy wykwalifikowane ekipy budowlane i szkolimy nowych pracowników w całej Polsce,             aby nie zniszczyli materiału. Cena brutto wynosi 1600 zł, czyli 80 zł za litr.

Zamówienia proszę kierować na adres: zdrowy.dom.2021@wp.pl

Zabytki i domy ocieplone powłoką można obejrzeć np. w Gdańsku i Malborku, na Kaszubach w Żukowie i Przodkowie po wcześniejszym umówieniu się.

Zapraszamy do polubienia strony CHATA DORNIAKA – zdrowy i ciepły dom bez styropianu https://www.facebook.com/profile.php?id=100076851901952

Szczególną ofertę kierujemy do Proboszczów, aby skorzystali z nowych technologii osuszania i ocieplania kościołów i plebanii. Posiadamy takie rekomendacje. Proponujemy spotkanie w kurii lub dekanacie. Szczęść Boże!